Aloesowe Chusteczki Złuszczające - Equilibra

• 26 listopada 2013 10 komentarzy
Hej! :) zgodnie z wczorajszą obietnicą, dziś przychodzę do Was z recenzją. Na dobry początek, przygotowałam recenzję aloesowych chusteczek złuszczających do twarzy w ramach współpracy z firmą Equilibra.


Informacja o produkcie: Chusteczki złuszczające z aloesem (20%) zawierające alantoninę i glicerynę, zapewniają głębokie oczyszczenie i równowagę hydrolipidową skóry twarzy w dwóch prostych krokach: złuszczanie i wygładzanie. Zielona szorstka strona chusteczki delikatnie usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia, a miękka wygładza skórę twarzy, przywracając jej naturalną równowagę. 20 szt/13 zł.

Moja opinia: Chusteczki mieszczą się w miękkim foliowym opakowaniu, z odklejaną nalepką zabezpieczającą je przed wyschnięciem. W opakowaniu jest ich 20 sztuk. Jak na mój gust są trochę za duże, ich wielkość po rozłożeniu to tak jak dwa opakowania ze zdjęcia. Mi na jedno użycie spokojnie połowa wystarcza. Przy oczyszczaniu twarzy należy używać obu stron chusteczki, część złuszczającą i wygładzającą. Część złuszczająca ma zielone i bardzo delikatne chropowate jakby niteczki. W moim odczuciu złuszczanie jest delikatne, dlatego ja naciskam nieco mocniej aby uzyskać satysfakcjonujący mnie efekt. Przy mocniejszym oczyszczaniu widzę efekt złuszczenia i jestem zadowolona, skóra jest gładka, nie ma żadnych suchych skórek czy zanieczyszczeń i ładnie pachnie. Po kroku pierwszym stosuję się do kroku drugiego, czyli wygładzania. W tym celu przecieram delikatnie twarz drugą stroną chusteczki nasączoną kremowym balsamem, który delikatnie nawilża i kończy zabieg. Osobiście preferuję bardziej ostre chusteczki, ale z tych też jestem zadowolona. Idealnie sprawdziły się podczas pobytu w sanatorium i zaoszczędziłam z nimi trochę miejsca w walizce. Wydaje mi się, że taki rodzaj oczyszczania skóry będzie dobry dla osób, którym ostre złuszczanie zdecydowanie nie służy. Uważam, że warto te chusteczki wypróbować, zawierają 20% aloesu, nie ma w nich alkoholu, ładnie złuszczają no i mają piękny roślinny zapach :)

Znacie te chusteczki? 
Macie jakieś swoje ulubione, które możecie polecić?

www.equilibra.pl
Dziękuję za udostępnienie produktu do testów. Moja opinia jest szczera i na podstawie własnych odczuć.

10 komentarzy

 1. Jestem ciekawa jak sprawdziłyby się u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również ich nie miałam lecz brzmią ciekawie:D

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam tej marki, lubie takie chusteczki tych nie miałam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. nie miałam :) z tej marki mam tylko szampon ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nigdy nie miałam takich chusteczek

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo fajny sposób złuszczania, muszę je kiedyś wypróbować:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety nie miałam i jakoś za tego typu chusteczkami nie przepadam :) Ale to złuszczanie zachęca :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wypowiedź! Jeśli Ci się podoba, udostępnij dalej :)
Jeśli masz jakieś pytanie, odpowiedź znajdziesz pod swoim komentarzem.