Ratunek dla suchej skóry podczas kąpieli od ZiajaMed

• 6 maja 2014 11 komentarzy
Hej kochane :) nie pisałam przez majówkę ponieważ dni spędzałam z najbliższymi i nie było czasu ani chęci na siedzenie przed komputerem. Po wolnym jednak wracam z nowymi recenzjami i chęcią zaglądnięcia do was :) tymczasem jednak zapraszam na recenzję natłuszczającego olejku do mycia ciała ZiajaMed. 


Informacje o produkcie: Wskazany dla osób z atopią skóry bez ograniczeń wiekowych. Efekty: delikatnie natłuszcza i łagodnie oczyszcza skórę, chroni przed wysuszeniem już podczas mycia, redukuje szorstkość oraz nadmierne łuszczenie naskórka, zapobiega swędzeniu skóry i powstawaniu podrażnień. Pojemność 270 ml/ cena ok 20 zł.

Moja opinia: Olejek zamknięty jest w typowej dla Ziaji butelce, szata graficzna taka jak dla ZiajaMed. Zatyczka nie sprawia problemów z otwieraniem czy zamykaniem. Wiadome, że konsystencja olejku jest taka jak w olejach. Nie spodziewałam się piany, ale o dziwo naprawdę dobrze się pieni przez co ułatwia rozprowadzanie się na ciele. Spłukuje się również bez problemu, czuć wtedy delikatną warstewkę, która znika po osuszeniu ciała ręcznikiem. Jednak efekt nawilżenia skóry zostaje i zauważyłam, że faktycznie niweluje szorstkość skóry. Do następnej kąpieli skóra jest w dobrym stanie i nie swędzi. Nie muszę dodatkowo nawilżać ciała po kąpieli, czego bardzo nie lubię. W ogóle bardzo dobrze depiluje mi się z nim nogi - a zawsze mam jakieś podrażnienia przy depilacji, ten olejek natomiast łagodzi  wszystko. Zapach szczerze mówiąc niekoniecznie mi się podoba, lubię intensywne i ładne zapachy a tu niestety tej przyjemności nie mam. Ale da się przeżyć dla poratowania skóry :) muszę zauważyć jeszcze, że olejek jest dosyć wydajny i nie ubywa szybko :) nie wypowiem się w kwestii atopowej skóry, ale dla mojej - od czasu do czasu mocno suchej skóry - olejek jest bardzo pomocny i z czystym sumieniem polecę go i Wam :)

Używacie olejków do kąpieli? :)

11 komentarzy

 1. Na szczęście nie mam ani AZS ani problemów z nadmiernym przesuszeniem czy rogowaceniem naskórka:) Ale olejek ten mam chęć wypróbować w celu odżywienia stóp - ciekawe jak by się sprawdził :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego jeszcze nie miałąm ! :) Chętnie bym wypróbowała :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie miałam ale słyszałam, że to całkiemf ajny produkt:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego produktu, ale wygląda kusząco

  OdpowiedzUsuń
 5. o chętnie bym się z nim zapoznała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie używałam takiego produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o,zaciekawiłaś mnie,skoro zapach średni to faktycznie do depilacji nóg byłby idealny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mnie zaciekawiłaś tym produktem z Ziaji - myślę,że się na niego skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No sama nawet ostatnio zerkałam na ten olejek myjący - choć może na razie trochę powalczę z zapasami jeszcze i dopiero na niego się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wypowiedź! Jeśli Ci się podoba, udostępnij dalej :)
Jeśli masz jakieś pytanie, odpowiedź znajdziesz pod swoim komentarzem.