Lakier do paznokci w kolorze: Vintage Beige - Melkior Professional

• 20 maja 2015 14 komentarzy
Hej :) wreszcie znalazłam czas na kolejną notkę :) co prawda ostatnia była 3 dni temu, ale jeśli wpadnę w rytm pisania to nie lubię wtedy robić sobie dłuższych przerw, czasem jednak trzeba. Dziś zapraszam na recenzję lakieru, który otrzymałam w ramach współpracy z Melkior Professional. Lakiery jakie otrzymałam, zmotywowały mnie do pomalowania paznokci, ostatnio bardzo ciężko mi je utrzymać w dobrym stanie.


Pojemność 15 ml, cena 25,99 zł
"Bardzo dobre krycie, szybkoschnący, zapewnia wykończenie bez smug i odprysków."
Recenzowany odcień: Vintage Beige.
Strona Melkior Professional na FB: KLIK.


Moja opinia: Lakier znajduje się w dość sporej buteleczce z wygodnym pędzlkiem. Zakrętka jest taka jakby matowa w dotyku, więc pędzelek się nie wyślizgnie z dłoni. Sam pędzelek jest tradycyjnej wielkości, ścięty na prosto. Aplikacja na paznokcie bezproblemowa, lakier jest rzadki. Kiedy nałoży się za dużo to może się troszkę rozlewać po skórkach. Jeśli chodzi o ten odcień to potrzebowałam dwóch warstw do pełnego krycia. Wysychanie bardzo szybkie. Nie mam czasu aby siedzieć z paznokciami długo, dlatego nie nakładałam żadnej bazy czy toppera. Mimo to, lakier utrzymywał się bez szwanku na paznokciach przez 4 dni. Później zaczęły się ścierać końce.


Kolor tego lakieru to taki szary beż, kojarzy mi się też trochę z kawą z mlekiem gdzie więcej jest mleka.


Na pewno lepiej prezentowałby się na dłuższych paznokciach, ale mam dużo pracy na ogrodzie i ciężko mi zapuścić swoje paznokcie. Nawet jeśli są już fajnej długości to przez przypadek uderzę gdzieś dłonią i po paznokciach. Za kilka dni prezentacja ślicznego i delikatnego różu, na dłuższych już pazurkach :)

Podoba się Wam ten kolor?

14 komentarzy

Dziękuję za wypowiedź! Jeśli Ci się podoba, udostępnij dalej :)
Jeśli masz jakieś pytanie, odpowiedź znajdziesz pod swoim komentarzem.