O mnie

• 14 października 2017
Witaj na moim blogu :)

Mam na imię Magdalena i mam 27 lat. Urodziłam się w listopadzie i jestem zodiakalnym Skorpionem. Zona wspaniałego męża. Mieszkanka małej, uroczej miejscowości w województwie mazowieckim. Jeśli już doczytaliście "między wierszami" to być może wiecie, że uciekłam z miasta aby już na stałe mieszkać na wsi.

Kocham zwierzęta, a szczególnie koty. W moim sercu znalazło się miejsce dla czterech: mojej pierwszej kotki o imieniu Mrusia lub Kicia (ciężko się było zdecydować), która jednak bardziej woli przytulać się do mojej mamy i tam też mieszka. Drugiej kotki o imieniu Balbina, która jest najsłodszym i najbardziej towarzyskim kotem jakiego znam, oraz... Dwójki jej dzieci: Tosia i Dyzio, które są kilkumiesięcznymi słodkimi maluchami. Balbinkę znaleźliśmy na ulicy, już z kinder niespodzianką w środku... Albo niespodziankami ;). Ta trójka mieszka ze mną oraz moim mężem w naszym ukochanym domku na wsi <3

Uwielbiam czytać książki i jak każda kobieta - robić zakupy. Lubię też podróżować i odkrywać nieznane miejsca. Jestem fanką metalu symfonicznego - ogólnie mówiąc, wolę cięższe brzmienia. Jestem tradycjonalistką, a najważniejszym priorytetem w moim życiu jest rodzina.

Bloga założyłam 3 marca 2012 roku, od tamtego czasu stał się on moim hobby. Tematyka głównie kosmetyczna, choć często pojawiają się też inne wpisy. Nie zawsze udaje mi się dodawać wpisy systematycznie ze względu na pracę i życie osobiste, jednak mam nadzieję, że mimo to zostaniecie ze mną na dłużej :)